KOMPETENCJE

Od wielu lat prowadzimy z powodzeniem stałą obsługę podmiotów gospodarczych w Polsce i za granicą. Podmioty te działają w różnych branżach, co sprawia, że łączymy aspekty prawne i biznesowe w wielu obszarach prawa.

Dzięki naszej otwartości na nowe wyzwania, doskonale łączymy prawo i biznes, starając się przygotować najbardziej optymalne rozwiązania prawne, które nie będą niweczyły osiągnięcia celów biznesowych, a które będą te cele wspierały.

Pomagaliśmy przy wprowadzaniu na rynek wielu start-up-ów, co wiązało się z przygotowaniem całego zaplecza prawnego dla działania takich nowo powstających podmiotów.

Współpracujemy z wieloma podmiotami w branży budowlanej (począwszy od deweloperów, poprzez firmy zajmujące się koordynowaniem budowy, poprzez firmy zatrudniające różnego rodzaju inspektorów), w branży firm obszaru FMCG. Współpracujemy też podmiotami zajmującymi się sprzedażą odzieży czy akcesoriów do ubrań.

Pomagamy przy rozwoju firm zajmujących się wdrażaniem nowych technologii i systemów zabezpieczeń.

Doradzamy firmom prowadzących pośrednictwo w uzyskiwaniu kredytów i pożyczek.

Mamy w swoim portfolio również podmioty zajmujące się prowadzeniem działalności turystycznej, hotelarskiej, restauracyjnej.  

Świadczymy pomoc prawną także klientom z branży zajmującej się produkcją maszyn i urządzeń do recyklingu, czy oczyszczaniem odpadów.  

Przez cały okres działania Kancelarii takich podmiotów było kilkaset i nie sposób ich tutaj wszystkich wymienić.

Wspólnie z naszymi klientami prowadzimy negocjacje handlowe z ich kontrahentami, tworzymy i negocjujemy umowy i zapewniamy całe otoczenie prawne dla biznesu.

Tam, gdzie dochodzi do sporów reprezentujemy naszych przedsiębiorców w sądach, w postępowaniach arbitrażowych czy mediacyjnych gdzie osiągamy wiele sukcesów, których miarą jest zadowolenie i długotrwała współpraca z naszymi klientami.

POWRÓT

Przejdź do